ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

22.10.2017

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» (КОД ЄДРПОУ (39907675) повідомляє про проведення відкритого громадського обговорення питання щодо встановлення «зеленого» тарифу на відпуск електричної енергії, виробленої на об’єкті «Будівництво газоелектрогенераторної (когенераційної) установки по виробництву електричної енергії з системою збору та утилізації біогазу на полігоні твердих побутових відходів за адресою: Волинська область, Луцький район, с. Брище, полігон ТПВ.»
Відкрите громадське обговорення відбудеться о 16.00 15.10.2017 року в приміщенні клубу за адресою: с. Брище, вулиця Миру, 54.

Інформація щодо законодавчих підстав для встановлення «зеленого» тарифу на відпуск електричної енергії, виробленої на зазначеному вище об’єкті електроенергетики розміщена тут.

Зауваження та пропозиції всіх зацікавлених осіб приймаються протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на електронну скриньку: office@се.net.ua
Пропозиції і зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.
У відкритому громадському обговоренні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, представники органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади тощо.

Відповідальний за проведення громадського обговорення – юрист ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» Каленіченко Альона Михайлівна (тел. 044 33 88 948)

Директор ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ»
ГРІНЕНКО А.Ю.

Печать