Оголошення про проведення відкритого громадського обговорення (Слухання)

02.08.2017

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» (КОД ЄДРПОУ (39907675) повідомляє про проведення відкритого громадського обговорення (слухання) питання щодо встановлення «зеленого» тарифу на відпуск електричної енергії, виробленої на об’єкті «Будівництво газоелектрогенераторної (когенераційної) установки по виробництву електричної енергії з системою збору та утилізації біогазу на полігоні твердих побутових відходів за адресою: Харківська область, Харківський р-н, с. Докучаєвське, вул. Об’їздна,2 (друга черга)».
Відкрите громадське обговорення відбудеться о 12.00 28.08.2017 року в приміщенні Пономаренківського сільського клубу Роганської селищної ради за адресою:  Харківська область, Харківський район, село Хроли вул. Зорянська, 6

.Інформація щодо законодавчих підстав для встановлення «зеленого» тарифу на відпуск електричної енергії, виробленої на зазначеному вище об’єкті електроенергетики розміщена тут.

Зауваження та пропозиції всіх зацікавлених осіб приймаються протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на електронну скриньку:  office@се.net.ua
 Пропозиції і зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.
У відкритому громадському обговоренні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, представники органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади тощо.

Відповідальний за проведення громадського обговорення – менеджер з питань розвитку  ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ»  Дяковський Сергій Васильович тел. 0501001087.

 

Директор ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ»                              
ГРІНЕНКО А.Ю.

Печать